Київські артисти завітали з концертом до військових 10-ої бригади у Коломиї. ФОТО

4 вересня до військових 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, які виконують бойове завдання в одному з секторів, на які розділена зона АТО, приїхали артисти із Києва.

Такий подарунок для бійців був організований Громадською радою при Києво-Святошинській районній держадміністрації, заступник голови якої й представив митців захисникам Батьківщини.

Учасники вокального ансамблю “Зерно любові” (керівник Людмила Демченко) разом з іншими артистами підготували справжній концерт для військових.

Через музику та неперевершені українські пісні виконавці передали нашим воїнам любов, шану і вдячність тих, кого вони захищають від ворога.

Під час рідкісних годин затишшя хлопці та дівчата змогли на деякий час відволіктись від тривожних воєнних буднів та насолодитись піснями, чудовою музикою і витонченим вокалом.

Після концерту я поспілкувався з Людмилою Демченко. Вона розповіла, що учасники її колективу на ці дні полишили родини, а деякі – й роботу, і вирушили у зону проведення АТО, щоб підтримати українських військових та їх бойовий дух.

Це не вперше, коли ансамбль виконує таку патріотичну місію.

“Зерно любові” відвідувало й інші військові частини, та навіть госпіталь у Запоріжжі.

Про себе учасники цього творчого колективу говорять: “Ми волонтери, допомагаємо, як можемо нашим захисникам. Чому така назва? Тому що вважаємо, що любов – до коханої людини, батьків чи Батьківщини – це не щось вигадано-феєричне. Любов проростає з окремих зернят добрих справ, тепла, щоденної підтримки і посильної самопожертви. Маленьке зерно своєї любові ми сьогодні привезли сюди, нашим воїнам”.

Гірські штурмовики щиро подякували колективу та артистам, котрі приїхали з ними, за подарований їм настрій, похвалилися новою військовою технікою, а після концерту нагодували смачним обідом з польової кухні.

АВТОР: Михайло КУЧЕРАК

Читайте також: На Прикарпатті проводять тренувальні польоти гелікоптери Нацгвардії. ФОТО