ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Дві "золоті", одна "срібна" та 4 "бронзові" медалі: вихованці Хмуляка та Єжова повернулися з Всеукраїнського турніру з вільної боротьби. ФОТО

Минулими вихідними у Вижниці на Чернівеччині проходив Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений пам'яті воїнів АТО. У змаганнях взяли участь понад 200 учасників з України, були також представники з Молдови і Польщі. Вихованці коломийських тренерів Василя й Андрія Хмуляків та Олександра Єжова привезли додому дві "золоті", одну "срібну" та 4 "бронзові" медалі. Звільнені міською владою заслужені тренери України Олександр Єжов та Василь Хмуляк і майстер спорту України Андрій Хмуляк продовжують тренувати своїх вихованців, які приносять високі результати на змаганнях різних рівнів. Перші місця у своїх вагових категоріях вибороли: Ростислав  Куриляк та Ілля Шкетик. Друге місце - у Михайла Возняка. "Бронзові" нагороди здобули: Павло Шкетик, Олександр Самуляк, Денис Сагалюк та Ігор Гишка. Читайте також: Юний косівчанин став чемпіоном України з шашок-100. ВІДЕО