Два незвичні освідчення здійснили на Прикарпатті ФОТО+ВІДЕО

Існує повір’я, якщо зробити пропозицію побратися у День всіх закоханих, весілля відгуляють  весело, подружжя житиме щасливо і стосунки стануть тільки міцнішими.

Випробувати свою долю і освідчитися 14 лютого у незвичній атмосфері взялися одразу двоє хлопців з Прикарпаття, повідомляє «Дзеркало Коломиї».

Вчора, 14 лютого, калушанин Олег Овсієнко піднявся на автомобілі-«вишці» до 4 поверху з каблучкою та 101 трояндою задля того, щоб запропонувати своїй дівчині Ользі руку та серце.

Фото: http://vikna.if.ua/

Про це у соцмережах розповіла матір дівчини Руслана Овсієнко: « Освідчився на висоті! Син запропонував руку і серце. Оля погодилась».

Наважувався на такий вчинок хлопець довго. Цілих 9 років тривали романтичні стосунки між Олегом та Ольгою, які розпочалися ще з дружби під час шкільних років.

У цей же день івано-франківець Сергій також ощасливив свою кохану Юлію, зробивши пропозицію після вистави “Дуже проста історія” в облмуздрамтеатрі . Дівчина ні про що не здогадувалася.

Перед виставою, на якій була Юлія роздавали валентинки з номерами. Це був такий собі розіграш, після якого обіцяли призи. Вже опісля вистави актори назвали номер дівчини і попросили піднятися на сцену.  Під аплодисменти глядачів хлопець освідчився дівчині.

Фото: Юрій Паливода

Нагадуємо, що вчора У Коломиї боєць АТО освідчився у коханні медсестрі. ФОТО