Дружина загиблого бійця АТО Романа Фурика з Коломиї самотужки бореться з важкою хворобою. РЕКВІЗИТИ

Майже рік самотужки зі страшним діагнозом бореться дружина героя з Коломиї Романа Фурика, який віддав своє життя на Сході.

Цю інформацію у соцмережах поширила Діана Хриптун та просить небайдужих про допомогу.

“Коломияни та небайдужі, вдові загиблого героя Фурика Романа Степановича (1963-2015рр.), якого вбили під Станицею Луганською, потрібна НАША допомога.
Три місяці після похорону чоловіка Фурик Уляна Василівна дізналась про страшний діагноз – рак молочної залози. Уже майже рік вдова самотужки бореться із важкою хворобою. Пройшла складну операцію, пушки, хімію, але, як виявилось, цього не достатньо. Зараз потрібно приймати надзвичайно дорогий препарат ГЕРЦЕПТИН (курс лікування – 1 рік), який на місяць коштує 3 тисячі доларів, або таблетки ЛАПАТІНІБ.
Пані Уляна, матір трьох дітей, не хотіла афішувати про свій тяжкий стан, оскільки зараз багатьом потрібна допомога, але коштів у неї взагалі не залишилось. Тому надія тільки на ВАС. Прошу від себе та від Фурик Уляни Василівни зробити максимальний репост, щоб небайдужі ЛЮДИ змогли допомогти. Ми розуміємо, що зараз важкі часи для всіх, але багатьом легше зібрати цю суму, ніж одному.
Допоможемо здолати недугу всі разом!”.

Реквізити для допомоги:
картка ПриватБанк № 4149 4978 3625 8592,
ОщадБанк № 5167 4900 5047 9147 на ім’я Фурик Уляна Василівна.
Контактний телефон 096 91 18 315