ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Зимові красуні Дмитрука й "Сіги": як у Ковалівці виготовляють ексклюзивні ялинки. ФОТО

У двох підприємців, котрі живуть і працюють у Ковалівці – Петра Дмитрука та Петра Білінського – перед новорічно-різдвяними святами пожвавлений рух. І один, і другий виготовляють штучні ялинки.

Один другому не конкуренти, а партнери. У нашій газеті вже про них розповідалося, але варто згадати ще раз хоча б тому, що їхня продукція поширюється по всіх великих містах України, а також за кордоном. На Прикарпатті вони не мають конкурентів.

Підприємство Петра Дмитрука з виготовлення ялинок під назвою "Сіга-груп" розпочало свою діяльність у 1999 році. Нині воно – одне з найпотужніших в Україні.

За декілька років "Сіга-груп" витіснило з вітчизняного ринку китайців. Свідчення тому – численні нагороди й дипломи різних міністерств і відомств. Продають ялинки оптом у великі торгівельні мережі. Виробничий процес триває цілорічно.

Виготовляють ексклюзив – засніжені ялинки. Наприкінці січня представники "Сіга-груп" поїдуть зі своїми ялинками на всесвітню виставку до Франкфурта, куди їх періодично запрошують.З підприємством Петра Білінського на час його відсутності нас ознайомила дружина Тетяна.

Ялинки Білінського мають різні назви й модифікації. Сировину для їхнього виготовлення привозять з Італії. Реалізують свій крам переважно на оптових ринках України. Ялинки мають ту особливість, що не бояться вогню, при контакті з яким не горять, а поволі тліють. У розрахунку на долари найдорожча ялинка коштує 240 "зелених", найдешевша – два. Середня ж ціна, найбільш ходова – 40 доларів.АВТОР: Іван ДЖИНДЖУРА

ФОТО: Андрій КАНЯ