ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

За гонконгськими вафлями в "Oh My Waffle". Подружжя з Коломиї створили оригінальну концепцію закладу

Півроку тому в центрі міста з’явився новий заклад. Родзинка його меню – гонконгські вафлі. Власники – молода сімейна пара. Володимир і Мар’яна Мирончуки поділилися секретом успіху свого бізнесу.– Як виникла ідея створити заклад нового для Коломиї формату?

Володимир: Спочатку була мрія – відкрити кав’ярню та пропонувати гостям якісний продукт. Наша кава – 100 % африканська арабіка.

Мар’яна: Якось їздили відпочивати за кордон. Гуляючи, натрапили на гонконгські вафлі. Вони нам дуже сподобалися. Переглянувши кілька фото в Instagram, захопилися остаточно. В Коломиї дуже мало закладів із чимось цікавим, зазвичай все стандартно: піца, суші. Ми вирішили спробувати щось нове, розвивати Коломию.– З якими проблемами стикнулися, коли почали втілювати мрію в реальність?

Володимир: Спочатку ми планували відкривати маф, але, за новим законом, це тепер заборонено. Ми – новачки, тож не одразу знали, як правильно діяти. Було складно.

Мар’яна: Ми вирішили не ризикувати та почали шукати приміщення. Знайти щось у людному місці за доступну ціну – дуже важко.– Оскільки заклад сімейний, хто за що відповідає?

Мар’яна: Здебільшого в кафе керує чоловік. У нас двоє маленьких діток, тому я частіше вдома. На моїй відповідальності – Instagram-сторінка, меню тощо.– Хто ваші клієнти?

Мар’яна: Меню більше орієнтоване на середній клас. Плануємо робити й акції для студентів. Проте, якщо порівнювати ціни з іншими закладами, не вирізняємося: щось дешевше, щось – дорожче.

Володимир: Великої націнки не ставимо, намагаємося бути доступними для всіх. Вартість вафель – від 45 до 85 гривень. У новому меню максимальна ціна – 90 гривень.– Чи є в закладі зона для дітей?

Мар’яна: Мріємо реалізувати цей задум, але поки що місця бракує. З власного досвіду знаю, як важко піти кудись із дітьми в Коломиї – їм дуже швидко все набридає.

Володимир: Поки що для малюків у нас є крісло для годування, різні розмальовки та іграшки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Люди, які творять свідомий бізнес у Коломиї. Історія італійського закладу “Amici”.

– Чим "Oh My Waffle" відрізняється від інших закладів міста?

Володимир: Ми не наймали ремонтну бригаду: Мар’яна обирала світильники, столи – моя робота. Батьки теж дуже підтримали. Щодо меню – гонконгські вафлі особливі тим, що їх можна використовувати як для солоних закусок, так і для десертів. Працюємо тільки з якісними, свіжими продуктами.

Мар’яна: Часто люди бояться пробувати щось нове. Але, як правило, хто приходять до нас вперше, повертається знову.– Поділіться найближчими планами.

Мар’яна: Зараз ми змінюємо меню. Переглянули, що людям більше подобається, що – менше та додали новинок. Окрім того, плануємо відкрити літній майданчик. А ще хочемо розробити меню напоїв для тих, хто не вживає коров’яче молоко.Автор: Юлія МАРЦІНОВСЬКА

Фото: Андрій КАНЯ