ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Від маленької вулканізації до великого автосервісу. Історія успіху "СемАвто" у Коломиї. ФОТО

Сьогодні розпочати бізнес неважко. Можливо, саме тому зараз присутня величезна кількість приватних підприємців. Багато з них працюють недовго, не вміючи правильно розставити пріоритети та налагодити відповідно роботу. 

 У 90-ті роки розпочинати власну справу було не так просто, як сьогодні. Особливо важко було втримати її. Тому підприємців “зі стажем” у нашому місті не так багато. Серед них - Михайло Семенчук, власник автосервісу “СемАвто”.За освітою пан Михайло художник з художньої обробки дерева. Закінчив Косівський технікум художніх промислів (зараз Косівське училище прикладного та декоративного мистецтва). Пригадує, як ще в армії малював, після неї трішки працював на художньому комбінаті, але пов’язати своє життя з цією справою не вийшло, вирішив все ж таки працювати “на себе”.

Коли розпочинав власну справу, конкурент у Коломиї був тільки один. Нині ж автосервісів у місті більше 20-ти.Пан Михайло пригадує, з чого все розпочалось: “Підприємець я з 1993 року. А вулканізацію відкрив у 1997. Розпочалось все з того, що їздили ми в Польщу, як то всі колись у ті часи. Зараз туди їдуть на роботу, а ми тоді бізнесували там, торгували. Побачив я там у людей на подвір’ї вулканізацію і вирішив собі таку збудувати. З маленького боксу все й почалось”.

Сьогодні в цього автосервісу вже більш як 20-літня історія. З роками чоловік намагався постійно розширювати свій бізнес. Зараз “СемАвто” має кілька великих боксів й надає широкий спектр послуг з обслуговування автомобілів: шиномонтаж та вулканізація коліс, розвал сходження, комп’ютерна діагностика, різні види ремонтних робіт, заміна мастил, автомийка і т. д. Крім того, поруч є магазин з автозапчастинами, де можна придбати необхідні деталі.На станції працюють провідні майстри своєї справи, які вміло виконують свою роботу. Пан Михайло створив комфортні умови праці для свого персоналу, зручні перевдягалки, душові.

Майстер Богдан працює на автосервісі з перших днів роботи “СемАвто”. Він пройшов весь довгий шлях розвитку та розширення разом із власниками. Каже, що роботою задоволений, справа йому подобається. Займається нею вже 23-й рік.

Сам Михайло Семенчук каже, що “СемАвто” зараз – це сімейний бізнес. Допомагають пану Михайлові зяті, дочки. Дружина керує магазином, який розміщений поруч. Там можна випити кави, поки майстри приводять до ладу автомобіль. Цілою дружньою родиною вони займаються спільною справою.Авторка: Ярина БАЛАБАНИК

Фото: Андрій КАНЯ