ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Смачненький бус: на стометрівці подружжя дивує перехожих чорним морозивом. ФОТО

Треба бути дуже заклопотаним, аби, проходячи "стометрівкою", не помітити на тротуарі фургончик, звідки жваво йде торгівля особливим морозивом – чорним.

Люди підходять, цікавляться – з чого воно, оте чорне морозиво. Хтось розчаровується, довідавшись, що це звичайне вершкове морозиво. А чорний колір дає рослинне вугілля.Хто скуштував, часто стає постійним клієнтом фургончика під брендовою назвою MY YAMMY BUS, що в перекладі з англійської означає "Мій смачненький бус".

Тримають фургончик з морозивом, кавою та прохолодними напоями Міра (Любомира) й Андрій Осачуки – симпатична подружня пара.

Дивіться також: 11 запитань Андрію, Мірі та Михайлові з Osachuk Wedding Studio. ВІДЕОМіра – корінна львів’янка, закінчила політехнічний університет, архітектурний факультет. Однак за фахом працювати не пішла з певних причин (це довга історія – каже), а зайнялася кулінарно-торгівельним бізнесом.Руку собі набила ще в студентські роки, підробляючи в ресторанах. Одружилася з коломиянином і приїхала жити до Коломиї.

–                Наш підприємницький дебют розпочався торік з фестивалю Drive for life, який проводили на аеродромі, – розповідає Міра. – Торгували їжею до п’ятої ранку. Зробили висновок, що це буде нашим заняттям і надалі. Вигідно купили фургончик і з нього торгуємо. Як самі бачите – наразі успішно. Маємо купу відгуків у соцмережах, свою клієнтуру та симпатиків. Отже, все о’кей! Тож коли спекотно – підходьте на морозиво або на склянку чогось освіжуючого, а коли прохолодно – на каву.

Фото: Андрій КАНЯ

Читайте також: Мистецтво 5 смаків. У Коломиї працює перший заклад паназійської кухні. ФОТО