ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Підприємці придбали для Коломийської тероборони автомобіль високої прохідності. ФОТО

Сьогодні  на передову передали вже чотирнадцятий автомобіль, придбаний підприємцями Коломийського району в рамках флеш-мобу щодо підтримки Збройних Сил України.


П'ятеро  підприємців з Коломиї: Юрій Бальцій, Роман Литвинюк, Олег Сметанюк та Анатолій Григорчук (будівельна компанія "Файнобуд") і Віталій Лазарович (мережа продуктових супермаркетів "Експрес") оперативно відгукнулись на запит і придбали для 77 батальйону Коломийської тероборони вантажівку високої прохідності.Зазначимо, що коородинує допомогу для військових Коломийська військова адміністрація на чолі з Любомиром Глушковим, яка й передала запит підприємцям. Саме таких спеціалізованих авто зараз дуже не вистачає на фронті.
Вартість автомобіля - 12 тисяч євро.За призначенням це - командний пункт, штабна машина, яка допоможе вирішувати бойові завдання на передовій.За останній місяць Коломийський батальйон тероборони, який перебуває в бойовій зоні, отримав вже третю машину.
Загалом за останній місяць для ЗСУ зусиллями підприємців, меценатів, громад Коломийського району передано 14 автомобілів.
Найближчим часом на передову вирушать ще два військових автомобілі. Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.