Нагадуємо триває персональна виставка мисткині з Івано-Франківська Ірини Кравець ,,Пастелі " в картинній галереї МЦ ,,Світовид ". Літо, яке в повноті буяє за вікном, проявляється і на картинах Ірини Кравець.
![](../../../../images/general/2020/08/08/20200808120344-7741.jpg)
![](../../../../images/general/2020/08/10/20200810105203-8455.jpg)
,,...Теми ,які я вибираю - близькі та самодостатні..."- говорить художниця. Відсутність банальності , вибудувана сюжетна лінія , приглушеність тонів , звучання півтонів - характерні особливості художніх робіт ,які є на експозиції .
![](../../../../images/general/2020/08/10/20200810105253-7422.jpg)
![](../../../../images/general/2020/08/10/20200810105410-4879.jpg)
Художниця робить акцент (в черговий раз ), на швидкоплинності Життя, крихкості Миті ... Про це оповідають
порожні посудини : келих без вина, використана кавоварка , горнятко без чаю . Досить символічно ...
![](../../../../images/general/2020/08/10/20200810105322-7784.jpg)
Особливу роль в творчості художниці відіграє колір. Кольорова палітра відзеркалює еволюцію світосприйняття
авторки картин. Свіжі роботи можна назвати ,,веселкою почуттів".
![](../../../../images/general/2020/08/10/20200810105504-9806.jpg)
![](../../../../images/general/2020/08/10/20200810105522-5670.jpg)
Про те , як говорили мудрі латиняни - ,, carpe diem "- ,, лови момент " Глядачу ! Насолоджуйся митями Життя ! Відвідання виставки до них і відноситься !
![](../../../../images/general/2020/08/10/20200810105555-2402.jpg)
P.S. Карантин ніхто не відміняв !
Маски та соціальна дистанція збережуть здоров"я та Якісно ( !!! ) покращать сприйняття мистецтва !
АВТОР: мистецтвознавець Тарас Косович.