У Коломиї відбувся перший Всеукраїнський турнір з футболу "Кубок писанки". ФОТО

2-4 липня в Коломийській громаді відбувся перший Всеукраїнський футбольний турнір серед юнаків U14 «Кубок Писанки», в якому взяло участь 8 команд.
Переможцем турніру стала команда Дитячої академії футболу Ротаня і Зозулі (м. Дніпро), яка у фіналі здолала команду «Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ), що зайняла друге місце, повідомляє Відділ молоді та спорту Коломийської міської ради.
За третє місце боролися команди Дніпро-2 академії Ротаня і Зозулі та Коломийська КДЮСШ-1, сильнішими виявилися футболісти з Дніпра, четвертими стали коломийські футболісти.
Також за результатами турніру п’яте місце посіла команда «Варатик», шосте - Коломийська КДЮСШ-2, сьоме - КДЮСШ-3, восьме - ФК «Підгір’я» (с.Іванівці).
Переможець та призери були нагороджені кубками та медалями, кращі гравці у своїх номінаціях – статуетками.