Зневірившись в обіцянках міськради, люди за власний кошт почали ремонт

Мешканці будинку по вулиці Лисенка, 14 у Коломиї вже чотири роки поспіль закидають листами та оббивають пороги ратуші через незадовільне газопостачання у будинку. Люди просять поміняти труби зовнішнього фасадно-розподільного газопроводу у будинку. Але все марно, кажуть мешканці. І хоч роботи по заміні труб на більший діаметр були внесені в проект плану відділу капітального будівництва ще 2012 року, питання досі залишається нез’ясованим, а людей продовжують годувати обіцянками.

Зневірившись та втомившись чекати на допомогу міськради, люди з вулиці Лисенка, заручившись фінансовою підтримкою депутата свого округу Ігоря Ільчишина, за власні кошти провели половину робіт по заміні труб фасадно-розподільного газопроводу. Це їм обійшлося у понад 6 тисяч гривень. За словами мешканця цього будинку Івана Масика, загалом на ремонт необхідно було 17 тисяч гривень, проте у ратуші сказали: навіть такої суми у бюджеті на це не виділено.

«Чотири роки ми звертаємося у міськраду з проханням провести ремонтні роботи. У 2013-14 роках нам пообіцяли, що кошти є і скоро все залагодять, але це було лише на словах, – розповідає Іван Масик. – Нам залишилося провести ще половину робіт, але на це вже коштів немає. Нам й так важко було зібрати у будинку гроші на першу половину робіт. У нас здебільшого живуть самотні люди, пенсіонери… Погодився фінансово допомогти наш депутат Ігор Ільчишин. Він виділив майже половину з витраченої суми коштів».

Згідно з відповіддю міськради на звернення народного депутата України Юрія Тимошенка, у 2015 році не передбачено коштів на виконання робіт по заміні газопроводу у будинку по вул. Лисенка, 14. Питання щодо фінансування робіт мають винести на розгляд постійної комісії з питань бюджету, повідомляє «Дзеркало Коломиї» | Коломия новини.