Земля для учасників АТО: у Коломиї віднайшли 7,5 га масиву

На Івано-Франківщині триває робота з визначення нових земельних масивів для потреб учасників бойових дій на Сході України.

«Буквально вчора ми віднайшли ще один земельний масив біля села Братківці Тисменицького району загальною площею майже 6,5 гектара, – поінформував на засіданні обласного координаційного комітету допомоги пораненим під час АТО перший заступник начальника головного управління Держземагентства в області Сергій Жила. – На сьогоднішній день розробляється технічна документація з поділу цього масиву. Плануємо там виділити 92 земельні ділянки».

Також, за його словами, працівники органів місцевого самоврядування вишукали земельні масиви в Калуші (площа – 8,8 га), Коломиї (4 і 3,5 га), Долині (2 га), Снятині (2 га), Городенці (2 га), Тлумачі та Богородчанах (по 1 га). Масиви розташовані в межах населених пунктів, повідомляє сайт Курс з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Сергій Жила зазначав: на нинішній день до головного управління та органів місцевого самоврядування в області надійшло 1016 клопотань від учасників АТО про виділення земельних ділянок. Передано у власність 26 ділянок, з яких 19 – Держземагентством.

Земля для учасників АТО. https://dzerkalo.media/15-gektariv-rozdali-za-dvi-godini/