Земельний конфлікт на Костомарова владнати не вдається

Конфлікт довкола земельної ділянки на вулиці Костомарова між гаражним кооперативом «Ветеран-Ч» та Віталієм Дервенісом, братом секретаря міськради, триває. На минулих вихідних відбулися збори кооперативу за участю пана Дервеніса та депутатів міської ради Лесі Бєлявської та Любомира Бордуна. На зустрічі шукали компромісу, однак не знайшли.

Виступив голова кооперативу Микола Реп’ях. Він розповів, що замість того, щоб шукати компроміс, Віталій Дервеніс шукає способи знищити кооператив і заволодіти землею. Зокрема, пан Дервеніс розпочав агітувати членів кооперативу не платити внесків. Порозклеював на гаражах оголошення, що гаражі поза межами землі.

«Минулої суботи прийшов до мене додому разом із подружжям Мелитчуків і сказав, що буде створювати свій кооператив. Мелитчук Наталія написала заяву про вихід з кооперативу. Потім прийшов брат Віталія, Іван Жупанський, написав заяву про вихід. Я їх розрахував, виплатив їх згідно із статутом по 275 грн, а сам Віталій написав заяву про вступ в кооператив. Я йому запропонував ознайомитися із статутом, але він відмовився. Вступний внесок не заплатив», – каже Микола Реп’ях.

В свою чергу, пан Дервеніс запевняє, що гаражі стоять на його землі, і єдиним виходом із ситуації бачить перенесення їх за межі ділянки.

Присутня на зустрічі депутат міської ради Леся Бєлявська каже, що до компромісу ще далеко. Однак переконує, що конфлікт не вигідний обом сторонам, адже буде гальмувати усі роботи, які можуть проводити обидві сторони.