Завтра на Прикарпатті психологи радитимуть, як порозумітись з дитиною-аутистом. АНОНС

Завтра, 29 серпня, в Івано-Франківську відбудеться зустріч з психологами на тему: “Як порозумітися з дитиною-аутистом. Можливості психологічної допомоги”.

У рамках зустрічі відбудеться презентація просвітницького посібника “Прийми незвичне”, який стане у нагоді педагогам, що працюють у інклюзивних класах, а також буде цікавим підліткам та їх батькам, пише “Дзеркало Коломиї” з посиланням на UrbanSpase100.

Всі учасники зустрічі не тільки познайомляться із цікавою життєвою історією підлітка-аутиста, але і отримають цей посібник у подарунок.

Окрім того, команда психологів ознайомить із власними напрацюваннями щодо фахової допомоги дітям з аутизмом та щодо можливостей психодіагностики у місті Івано-Франківську.

“Статистика річ вперта, а цифри засвідчують постійне зростання кількості дітей з аутизмом. Будемо вчитися впізнавати аутизм та робити світ більш відкритим для дітей з особливими потребами. Чекаємо на зустріч, де будуть і фахові консультації, і легкі фантазійні оповіді про незвичні життєві історії особливих дітей“, – повідомляють організатори.

Участь безкоштовна. Початок – о 14.00 год в UrbanSpase100 (Івано-Франківськ, вул.Грушевського, 19).

Організатори:

“Центр когнітивної психології та психотерапії” наукового парку “Прикарпатський університет”, ГО “Центр психічного здоров’я і реабілітації – СОФІЯ”, психологи Володимир Мицько, Юрій Сидорик та Надія Когутяк.