Завершено зйомки першого сезону мультсеріалу про Україну

Завершено зйомки першого сезону мультсеріалу про Україну “Книга-мандрівка.Україна”

“Код Кнорозова”, “Оскар для Варвари”, “Батько імунітету”, “Світ Гоголя”, “Місто-привид” — так називаються перші п’ять мультфільмів, представлені в рамках першого українського мультсеріалу, заснованого на реальних подіях та нереальних пригодах — “Книга-мандрівка. Україна”, створеного креативною агенцією Green Penguin,інформує Глузд.

Героями мультсеріалу стали всесвітньо відомі українці, об’єкти та події.

Разом з видатними українцями розробники проекту розшифровували писемність майя з Кнорозовим, досліджували людський імунітет з нобелівським лауреатом Мечниковим, спостерігали за змінами балетної моди з володаркою “Оскару” Каринською, відкрили Україну в літературі з Гоголем, та стали свідками трагедії у Прип’яті.

Музичний супровід та заставки спеціально для мультсеріалу створив відомий український гурт Tik Tu

Усі п’ять серій уже доступні на Youtube-каналі проекту — Книга-мандрівка Україна.

Серіал створений на основі бестселера “Книга-мандрівка. Україна”, автори переконані, що мультфільми у форматі ед’ютеймент будуть цікаві не лише для тих, хто вчиться у школі, але й для усіх, хто хоче дізнатися більше про Україну.

І це ще не все — проект продовжується! До завершення роботи над першим сезоном мультсеріалу автори проекту також презентували набір стікерів з українськими героями для Telegram.

Мультсеріал “Книга-мандрівка. Україна” виконується за підтримки Українського культурного фонду та в рамках проекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI ІІ).

Читайте також: В мережі з’явився мультсеріал для вивчення української. ВІДЕО

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день