Заступнику Міністра охорони здоров’я з Прикарпаття суд призначив 60 днів під вартою з можливим внесенням застави 2,1 млн грн.

Дніпровський райсуд столиці, розглянувши клопотання прокуратури м. Києва, обрав для заступника міністра охорони здоров’я України Романа Василишина запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з можливістю внесення застави у сумі 2 млн 856 гривень, повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-секретаря прокуратури м. Києва Надію Максимець.

“У разі внесення застави на підозрюваного буде покладено обов’язки носити електронний браслет”, – додала Максимець.

Між тим Роман Василишин не згоден з вердиктом судді і планує його оскаржити. «Звинувачення я і мої адвокати спростовують, тому що немає ніяких доказів і фіксації. Говорили про суму 1 млн 600 тис. гривень. Сума в будинку, де я проживаю, могла бути десь 10 – 20 тис. гривень. І у дочки приблизно 30 тис. гривень. Вся решта суми була знайдена не у нас, а в іншого фігуранта. Я в цьому будинку навіть ніколи не був. Я себе не визнаю винним ні по одному з пунктів. Я доведу свою невинність і принципово відновлюсь на посаді, щоб показати, що це все неправда», – заявив заступник міністра охорони здоров’я у вчорашньому вечірньому інтерв’ю каналові 112.Украіна.

Встановлено, що посадовець створив систему поборів з практикуючих лікарів за надання їм можливості в подальшому здійснювати належним чином свої функціональні обов’язки, зокрема проводити операції в Олександрівській лікарні м. Києва.

Заступника міністра та його спільника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають першочергові слідчі дії.