Засновники сайту “Ногибоги” розказали прикарпатцям про біг

Лекцію про біг та здоровий спосіб життя прикарпатцям прочитали засновники сайту “Ногибоги” Павло Уваров та Дмитро Коваленко.

Почали бігуни із того, що розказали про створення сайту. За їхніми словами, вони не змогли знайти в Україні подібного ресурсу, який був би водночас і інформативним, і візуально красивим. Саме тому вони разом із однодумцями вирішили зробити сайт, який би містив усю корисну для бігунів інформацію (зокрема про тренування, екіпірування та харчування), а також красиві фотографії, пише sport.if.ua.

Уваров та Коваленко поділились також власним досвідом бігу. Вони наголошують, що людям, які планують зробити біг стилем життя, не варто зосереджуватись на тому, щоб постійно збільшувати свої показники часу або дистанції.

“Коли хочеш у короткі терміни всім довести, що ти найкращий, тебе вистачить максимум на три роки. Постійно думаючи, що сьогодні ти маєш пробігти півмарафон, завтра марафон, а післязавтра вже ультрамарафон, це з часом вбиває мотивацію”, – говорить Павло.

Окрім того, Дмитро Коваленко, який займається біговою фотографією, дав кілька порад, як зробити фото на мобільний з тренувань красивішими. Насамперед, треба вставати якомога раніше – тоді найкраще світло. Також треба робити багато кадрів та використовувати серійну зйомку, яка допоможе вихопити найкрасивішу фазу бігу. Варто знімати з різних ракурсів, використовувати прямі лінії в кадрі, роблячи “геометричні” фото, звертати увагу на тіні.

Дмитро і Павло також порадили урізноманітними маршрути та час пробіжок – не обмежувати їх колами по стадіону чи навколо озера: цікаво бігати по нових місцях, а також по старих, але рано вранці або пізно ввечері.

Зазначимо, що лекція Павла Уварова та Дмитра Коваленка проходила в рамках бігового лекторію, організованого в Івано-Франківську до напівмарафону, який відбудеться 25 вересня.

Фото – Антон Куба

Читайте також: Відкрито реєстрацію на на Франківський півмарафон