Запущено сервіс закриття підприємницької діяльності онлайн

На порталі державних послуг iGov запустили функцію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця онлайн.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив координатор проекту Дмитро Дубілет, пише Дзеркало Коломиї.

Ми запустили на iGov неймовірно масову і затребувану послугу: закриття ФОП (офіційна назва: Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням)”, – повідомив Дубілет.

Читайте також: На Франківщині підприємство умисно не сплатило 4 мільйони податків

Послуга працює просто: ви заповнюєте коротку форму на iGov, і реєстратор у відповідь пише вам, що все ок, ФОП закрито. Або зауваження, що потрібно виправити в заяві. Таким чином, фізично до реєстратора приходити взагалі не потрібно”, – додав координатор iGov.

За його словами, після цього підприємець має 10 днів на те, щоб звернутися до податкової.

“Втім, ми повинні скоро цю другу частину послуги також перевести в електронну форму, щоб взагалі нікуди нікому йти не потрібно було”, – зазначив Дубілет.

Чому запуск цієї послуги так важливий саме зараз? Справа в тому, що зараз у президента на підписі лежить законопроект, який зобов’яже платити податок 704 грн усіх підприємців, навіть якщо вони не працюють. Тому в Україні зараз почнеться масове закриття всіх “мертвих” ФОП“, – заявив він.

Поки що послуга працює лише в Дніпропетровській області, але ось-ось ми її запустимо в інших областях“, – підсумував Дубілет.