Замість зупинки – новий кіоск

У Коломиї біля нової поліклініки, поблизу третьої школи, встановили новий МАФ. На цьому місці рік тому була розміщена крита зупинка, де коломияни, очікуючи на автобус, могли хоч якось заховатися від дощу чи вітру. Пасажирів у тому місці багато, адже поруч школа, центральна районна і дитяча лікарні. Лавки також забрали і тепер люди старшого віку чи хворі мусять миритися з незручностями.

Встановлення нового МАФу за тиждень до завершення каденції цієї місцевої влади обурила коломиян. А в соцмережах таке рішення міськради назвали «останньою гастроллю».

Як повідомили у відділі архітектури та містобудування, Коломийська міськрада надала підприємцеві в оренду земельну ділянку, на якій розмістили кіоск, на три роки. Також відповідно до договору, як запевняють у ратуші, підприємець зобов’язався спорудити поряд з МАФом й криту автобусну зупинку. Відповідні документи були оформлені у червні цього року.

Наразі зараз біля поліклініки повним ходом тривають лише роботи з облагородження нового кіоску.


МАФ2

Під час встановлення кіоску

Під час встановлення кіоску

Нагадаємо, нещодавно перший заступник Коломийського міського голови Тарас Яворський висловив думку про необхідність демонтувати у місті газетні кіоски через їхній «невідповідний вигляд».

В той же час Коломийська міська рада ніяким чином не реагує і не демонтовує кіоск з морозивом біля універмагу, який всупереч всім правилам і нормативам легко встановила чернівецька фірма ТзОВ «BettyIceУкраїна».

25 квітня 2014 року відділ архітектури та містобудування видав їм паспорт прив’язки на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (виносна торгівля). Згідно з цим документом, фірма мала б встановити морозильну камеру на площі перед універмагом.

Як повідомляли «Дзеркалу» у відділі архітектури та містобудування, у червні цього року фірмі направляли листа у двотижневий термін привести відповідно до виданого паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

самовільно встановлений кіоск

Фірма отримала дозвіл лише на встановлення морозильної камери