Захворів? За світло можеш не платити

З грудня 2016 року мешканці Івано-Франківської області у разі хвороби можуть не турбуватися про сплату рахунків за електроенергію. Таку послугу запропонували у “Прикарпаттяобленерго”.

Компанії “Прикарпаттяобленерго” та “АХА Страхування” запропонували мешканцям Івано-Франківської області два спільних продукти – договори страхування “Енергія” та “Електрика”.

Якщо власник базового договору “Енергія” раптово захворіє та потрапить в лікарню, він може не оплачувати рахунки за електроенергію, адже їх сплатить АХА, перерахувавши гроші на особовий рахунок споживача, відкритий у “Прикарпаттяобленерго”.

Вартість такого договору страхування становить від 7 грн на місяць, інформує прес-служба “Прикарпаттяобленерго”.

Більше того, власник розширеного полісу “Електрика” отримає додатково відшкодування витрат у разі пошкодження або знищення електрообладнання (електролічильник, засоби комутації та захисту (ввідні комутаційні пристрої),елементи виконання вводу в будівлю (ввідний кабель, КДЕ)).

Вартість страхового покриття за програмою “Електрика” становить від 14 грн на місяць.

“Розробляючи нову пропозицію, ми в першу чергу спробували вирішити головні проблеми, які можуть спіткати нашого споживача. Враховуючи збільшення вартості комунальних послуг, ми сфокусувалися на оплаті рахунків клієнта за електроенергію в разі хвороби. Адже від неї не застрахований ніхто, а додаткові медичні витрати часто забирають значну частину заощаджень українців. Другий обраний напрям – електрообладнання, яке вийшло з ладу, адже ми бачимо зростаючий попит у населення на послуги з його ремонту”, – поділився комерційний директор “Прикарпаттяобленерго” Олег Дацко.