Задля допомоги онкохворому бойовому побратиму Олег Кіращук з Коломиї виставив на продаж унікальну писанку. ФОТО

Митець з Коломиї Олег Кіращук, який служив на Сході, представив на виставку “Мистецький Собор”  унікальну писанку “Писанковий собор» (декоративне страусове яйце, восковий розпис, продряпування, 2017).

Про це йдеться на сторінці мистецького центру “Світовид”, пише Дзеркало Коломиї.

Митець вирішив виставити на продаж цей витвір, щоб допомогти онкохворому бойовому побратиму Іванові Петрику з Отинії:

Іван Петрик з Отинії (Коломийський район) в 2015-2016 роках рятував Україну (14 механізована бригада). Сьогодні ми повинні врятувати життя Івана, який бореться з онкозахворюванням. Повірте мені, Іван – достойна людина і дисциплінований боєць.
Нагадаю, курс хіміотерапії почався 5 червня (терапія триває); наскільки зараз відомо, операція планується наприкінці серпня 2017 року.. Для операціїї потрібно 60 000 грн. Спільними зусиллями ми зібрали кошти на курс хіміотерапії. Тепер нам необхідно зробити найважчий крок – зібрати кошти на операцію“, – звернувся до спільноти товариш онкохворого ветерана.

Уже наступного дня Олег Кіращук повідомив, що писанку продано.

Придбав її військовий капелан о. Василь Довганюк.

ПИСАНКУ ПРОДАНО! Я приємно вражений! Писанку купує за 200 у.о. військовий капелан о. Василь Довганюк. Дякую, отче! Ви рятуєте не тільки душі, але і тіло! Я бачу в цьому кілька символічних речей- учасниками бойових дій є і автор писанки, і, хто той потребує допомоги, і – той хто писанку купує. Символічним є і те, що писанку на духовну тематику купує священник. І я надзвичайно тішуся, що мій твір і принесе неабияку користь, і залишиться в Україні. Отче, я низько кланяюсь Вам за Вашу поміч!