У Коломиї з-під крану тече жовта вода. ФОТОФАКТ

Мешканець Коломиї надіслав на адресу “Дзеркала Коломиї” світлину з брудною водою і запитує, чому він змушений платити за водопостачання один із найвищих тарифів в Україні. 

Рік тому містяни влаштовували акції протесту, вимагаючи пониження тарифів. У відповідь отримували обґрунтування високої ціни кредитом від Світового банку, який КП “Коломияводоканал” витратило на встановлення новітньої системи очистки (без хлору) і зменшення енерговитрат (на 40 %).

«У нас у кранах тече питна вода!» – стверджував директор КП “Коломияводоканал” Ігор Калиняк, виправдовуючи цим високий тариф.

Після кількаденного танення снігу, як пише коломиянин у листі, “новітня система очищення” не впоралася зі своєю основною функцією.

Коломия, 13 січня 2016 року. Вода з-під крану.

Коломия, 13 січня 2016 року. Вода з-під крану.

“Таку воду важко наважитись не те що вживати, а й використовувати для миття посуду. Вже не кажучи про шкоду, яку вона може вчинити домашньому обладнанню (котли, посудомийні машини, фільтри, крани). Цікаво, чи й таку воду начальник КП «Коломияводоканал»Ігор Калиняк називає питною, і чи сам вживає її?”, – цікавиться коломиянин.