За “виграний” автомобіль прикарпатець віддав шахраям 80 тисяч гривень

29-річний прикарпатець переказав 80 тисяч гривень на вказані шахраями рахунки, сподіваючись натомість отримати буцімто виграний автомобіль престижної моделі, інформує Курс з посиланням на СК ГУ НП в Івано-Франківській області.

Нещодавно на мобільний телефон чоловіка надійшло смс-повідомлення, в якому було вказано, що чоловік виграв автомобіль марки “NISSAN-QASHOAI”. Для того, щоб отримати виграш, чоловікові потрібно було оплатити внесок в кілька тисяч гривень. Однак цього виявилося замало, щоб стати “власником авто”. Далі за вказівкою невідомців він здійснив ще кілька переказів, аж поки не оговтався і не зрозумів, що його просто обманули. Як тільки чоловік почав вимагати повернення своїх грошей, телефонний зв’язок зі зловмисниками обірвався. Лише після цього снятинець звернулася до працівників поліції з проханням допомогти розшукати його кривдників та повернути гроші.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поліція проводять пошукові заходи, спрямовані на встановлення зловмисників. Працівники поліції застерігають громадян від подібних шахрайських схем. У жодному разі не варто спокушатися “виграшем” чи надто дешевим товаром, який вам пропонують невідомі особи і якщо за нього потрібно вносити передоплату.