За найкращі святкові балкони у Коломиї двом ґаздам Олені Бреславець та Володимиру Павлюку виплатять грошові призи. ФОТО

Сьогодні в Коломиї комісія обирала найкращі вітрини і балкони середмісті. Тільки шість коломиян подали заявки на участь у конкурсі, а з них – тільки один претендент на премію за святково оформлену вітрину.

Як повідомляє “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Коломийську прес-службу, в номінації кращий балкон подано п’ять заявок:

Бреславець Олена Володимирівна (вул. Театральна, 2)

Кульматицька Наталія Василівна (бул. Лесі Українки, 27)

Павлюк Володимир Анатолійович (вул. Кобринського, 3)

Тарасюк Людмила Данилівна (вул. Січових Стрільців, 36);

Шестерняк Марія Володимирівна (вул. Чорновола, 8).

Оглянувши фотоматеріали, присутні дійшли одностайної згоди: серед вітрин немає достойних заявників, бо фасад єдиного претендента – магазину «Світ матраців» – знаходиться не в середмісті, до того ж перенасичений зовнішньою рекламою, а це – порушення норм.

В іншій номінації кращими стали два балкони, заквітчані дбайливими коломийськими ґаздами – Олена Бреславець  та Володимир Павлюк. Вони розділять між собою обіцяну фінансову винагороду – 2 тис. грн.

“Сподіваємося започаткувати добру традицію проведення таких конкурсів, – каже заступник міського голови з питань архітектури і містобудування Олег Дячук. – Ми врахували той момент, що для унікального дизайну потрібно більше часу, тому на наступний рік конкурс оголосимо ще на початку липня”.

бул. Лесі Українки, 27

бул. Лесі Українки, 27

вул. Мазепи

вул. Мазепи

вул. Кобринського, 3