За хабар засудили начальника оперативного відділу Коломийської виправної колонії № 41

Учора Коломийський міськрайонний суд засудив начальника оперативного відділу Коломийської виправної колонії № 41.

Обвинувачений будучи майором внутрішньої служби та начальником оперативного відділу Коломийської виправної колонії № 41 Управління державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області, за винагороду в сумі однієї тисячі гривень, вступив у попередню змову із жителем Снятинського району з метою передачі наркотичних засобів для засудженого, який відбуває покарання у виді позбавлення волі у зазначеній установі пенітенціарної системи, повідомляє “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Коломийський міськрайонний суд.

13 грудня 2014 року після отримання зазначеної суми та згортку з вмістом наркотичної речовини, посадову особу було затримано працівниками ВБКОЗ УСБ в Івано-Франківській області та прокуратури Івано-Франківської області.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 КК України – пересилання чи збут наркотичних засобів та ч.1 ст. 368 КК України – одержання хабара.

Суд визнав винною особу у вчиненні кримінальних правопорушень та призначив покарання у виді шість років позбавлення волі з конфіскацією однієї другої частини всього майна та з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на два роки.

Запобіжний захід обвинуваченому до вступу вироку в законну силу суд залишив заставу в сумі 24360 грн.

На вирок суду може бути подана апеляція протягом тридцяти днів.