Додому Новини Культура За добу були зібрані кошти на операцію письменника Юрка Іздрика

За добу були зібрані кошти на операцію письменника Юрка Іздрика

0
Поділитися

Менше аніж за добу шанувальники Юрка Іздрика зібрали необхідну суму на операцію для відновлення зору письменника.

Про це інформує Мистецька Рада “Діалог” на своїй сторінці у Facebook, передає “Дзеркало Коломиї“.

Загальна сума, необхідна для повної операції (заміна кришталиків на обох очах) – приблизно ₴35 тис. Лікування відбуватиметься у Івано-Франківську, у Центрі відновлення зору AS, у другій половині грудня.

Дорогі друзі, дуже вам дякуємо, необхідну суму зібрано менше, ніж за добу! Іздрик просить припинити цей нестримний потік любові, і посилає вдячність усім, хто долучився“, – йдеться у повідомленні.

Юрко Іздрик – український прозаїк, поет, культуролог, автор концептуального журнального проекту “Четвер”. Автор повісті “Острів КРК” (1994), поетичної збірки “Станіслав і 11 його визволителів” (1996), романів “Воццек” (1996, 1997), “Подвійний Леон” (2000) і “АМтм” (2004), збірки есеїв “Флешка” (2007), “Флешка-2GB” (2009), “Таке” (2009), “Underwor(l)d” (2011), “Іздрик. Ю” (2013), “Після прози” (2013), “AB OUT” (2014), “Календар любові” низки повістей, оповідань, статей з культурології та літературознавства.

Іздрик – один із творців станіславського феномену. Також Іздрик займається спільним музичним проектом з поетом та музикантом Григорієм Семенчуком “DrumТИатр”.

Читайте також: У Коломиї Юрій Іздрик та Ірина Цілик презентували свої книги. ВІДЕО