За добу були зібрані кошти на операцію письменника Юрка Іздрика

Менше аніж за добу шанувальники Юрка Іздрика зібрали необхідну суму на операцію для відновлення зору письменника.

Про це інформує Мистецька Рада “Діалог” на своїй сторінці у Facebook, передає “Дзеркало Коломиї“.

Загальна сума, необхідна для повної операції (заміна кришталиків на обох очах) – приблизно ₴35 тис. Лікування відбуватиметься у Івано-Франківську, у Центрі відновлення зору AS, у другій половині грудня.

Дорогі друзі, дуже вам дякуємо, необхідну суму зібрано менше, ніж за добу! Іздрик просить припинити цей нестримний потік любові, і посилає вдячність усім, хто долучився“, – йдеться у повідомленні.

Юрко Іздрик – український прозаїк, поет, культуролог, автор концептуального журнального проекту “Четвер”. Автор повісті “Острів КРК” (1994), поетичної збірки “Станіслав і 11 його визволителів” (1996), романів “Воццек” (1996, 1997), “Подвійний Леон” (2000) і “АМтм” (2004), збірки есеїв “Флешка” (2007), “Флешка-2GB” (2009), “Таке” (2009), “Underwor(l)d” (2011), “Іздрик. Ю” (2013), “Після прози” (2013), “AB OUT” (2014), “Календар любові” низки повістей, оповідань, статей з культурології та літературознавства.

Іздрик – один із творців станіславського феномену. Також Іздрик займається спільним музичним проектом з поетом та музикантом Григорієм Семенчуком “DrumТИатр”.

Читайте також: У Коломиї Юрій Іздрик та Ірина Цілик презентували свої книги. ВІДЕО