За чиї гроші чистять коломийську Радилівку?

Від недобросовісних мешканців міста потерпає коломийська Радилівка. Коломияни звикли спускати нечистоти з власних будинків у річку. В результаті – сморід і скупчення сміття. А в деяких місцях річка радше нагадує сміттєзвалище.

Про вічну річкову проблему у ратуші знають і періодично вичищають її русло. Такі роботи, зокрема, проводилися упродовж кількох днів минулого тижня. Як інформували на сторінці Коломийської міськради у соцмережі, роботи ініціював депутат міської ради Роман Крутко. То за чиї кошти чистять річку і хіба досі відповідні роботи не проводилися?

скрін

Згідно з відповіддю міськради на інформаційний запит, відомо, що роботи з очистки русла та берегів річки Радилівки проводить комунальне підприємство «Полігон-Екологія». В І кварталі цього року на них було витрачено майже 30 тисяч гривень з міського бюджету.

Відповідь міськради на інформаційний запит

Відповідь міськради на інформаційний запит

За цей період комунальники очистили річку протяжністю 530 метрів.

«Роботи по очистці Радилівки проводимо двічі на рік, – коментує заступник начальника комунального відділу Коломийської міськради Віктор Волошенюк. – Такі роботи у нас заплановані щорічно».

Чистити Радилівку розпочали від міського озера і до перехрестя вулиць Чехова і Січових Стрільців. Роботи продовжать вже в квітні цього року.

Як наголошують у ВУКМі, Радилівку чистять тільки за рахунок коштів міського бюджету.

Як припускають, ініціативою Романа Крутка це назвали, мабуть, через те, що він підготував відповідний депутатський запит до міськради.  Але, як додають, чи був би запит, чи ні, – чищення Радилівки заплановане міськрадою щорічно.