З Франківщини відправили пиломатеріали постраждалим жителям Харківщини, де вибухнув склад з боєприпасами

Сьогодні з місця збору гуманітарної допомоги Івано-Франківська відправили вантаж із пиломатеріалами постраждалим жителям Харківщини, де у ніч на четвер, 23 березня, почалися вибухи на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від міста Балаклія.

24 березня Петро Порошенко дав доручення головам обласних та Київської міської державних адміністрацій вжити невідкладних заходів щодо надання допомоги мешканцям Балаклійського району Харківської області, які постраждали внаслідок пожежі на майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння.

У переліку першочергових заходів – забезпечення будівельними матеріалами (скло, шифер), дизпаливом, продуктами харчування, а також направлення будівельних бригад для здійснення ремонтно-відновлювальних робіт, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Задля допомоги постраждалим жителям Харківщини на Прикарпатті було налагоджено взаємодію між усіма відповідними службами задля оперативного збору та відправки необхідних для  відновлення життєдіяльності міста будівельних матеріалів.

Зокрема, сьогодні на Схід за дорученням керівництва ОДА відправили пиломатеріали (дошки та брус) для відновлення житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.

Прикарпатці також активно долучалися до надання допомоги постраждалим внаслідок посилення обстрілів по житлових кварталах Авдіївки.

Тоді ж жителями Івано-Франківщини було зібрано та відправлено у Донецьку область кілька вантажів із гуманітарною допомогою. Зокрема, авдіївцям було передано будівельні матеріали, теплі речі та продукти харчування. Окрім того, надавалися медичні препарати та речі першої необхідності.

Читайте також: Мешканці Коломийщини відправили дві вантажівки допомоги в Авдіївку. ВІДЕО