Юрій Тимошенко потрапив у реанімацію у важкому стані

Народний депутат від округу з центром у Коломиї Юрій Тимошенко потрапив у важкому стані у реанімацію. Зараз його перевели у звичайну палату, пише “Дзеркало Коломиї“.

До лікарні нардеп потрапив у край важкому стані, повідомляє його помічниця Лада Соколова.

“Зі слів працівників лікарні, це було отруєння. Сплановане!”, – переконана помічниця нардепа.

Юрію Тимошенку у кафе продали холодний чай, після вживання якого в нього почався криз.

“Занадто дивна подія, – написала його помічниця. – Ми знаємо, хто так постарався. Обов’язково “віддячим”. Хочемо наголосити, що Юрій Тимошенко є справді народний Депутат України, який за термін свого депутатства зробив багато для народу України. Він є нашим другом. Разом із Центром Правозахисту та Ресоціалізації Листопад він проводить правозахистну діяльність. Допомагає молоді та спорту , засудженим .. . Він взяв з залів суду 14 людей на поруки. Їздив зі мною на суди та у колонії. Допомагає пенсіонерам”.

13528877_250787701967376_2977702633548723436_n

Юрій Тимошенко зі своєю помічницею.

Згодом Юрій Тимошенко сам прокоментував цю ситуацію на своїй сторінці у Facebook: “Друзі, вчора зі мною, сталася якась незрозуміла прикрість! Ввечері о 6 годині вийшов з лікарні, де перебуваю на стаціонарному лікуванні, та зайшов у кафе перекусити. Там були присутніми 3-4 людей. Для початку взяв сік, трохи відпив та вийшов з приміщення передзвонити. Пізніше повернувся та з’їв салат і солянку. Вийшовши з кафе купив пляшечку холодного чаю, що самотньо, як сирота, стояла в холодильнику. Вже в палаті почав відчувати, що почуваюся недобре, та ще раз відпив чаю,проте раптом горлом пройшов спазм, включно до язика, яким я не міг ворухнути, що вельми мене налякало. Заледве викликав санітарку, після чого мене відвезли в реанімацію, де надали невідкладну допомогу. До 23 години я перебував в реанімації, де поступово спазм минувся.
Все б здавалося нічого, але невинна фраза сказана медпрацівницею не дає мені спокою: «Ваше щастя, що Ви пішли після кафе в палату, бо якби сіли в машину, то могли б і не вийти!».
Сьогодні, звільнившись з ранкових процедур, запропонував медперсоналу взяти в мене аналіз крові, проте мені відмовили, мотивувавши це тим, що необхідний дозвіл головного лікаря, який можна отримати пізніше. Та чи не буде це запізно?!”.