Юрій Горбунов та Катерина Осадча одружилися і розповіли свою історію кохання

Ведучі “Голосу країни-7” на телеканалі “1+1” прикрасили обкладинку глянцевого журналу “Viva” зворушливою сімейної фотосесією.

Відома телепара офіційно підтвердила свої відносини в ексклюзивному інтерв’ю для “Viva”. Зірки, у яких не так давно народився син, розповіли, що їх історія кохання почалася на знімальному майданчику “Голосу.Діти-2”, пише 1+1.

“Перша симпатія виникла на телевізійному майданчику. Але так як проект знімається час від часу і між зйомками (від “сліпих прослуховувань” до прямих ефірів) проходять місяці, то в ці періоди ми з Юрою стали телефонувати один одному, навіть на вечері іноді ходили разом. Загалом, стало очевидно, що це вже не просто робочі дружні стосунки”, – розповідає Катерина Осадча.

Крім того, пара зізналася, що перебуває в офіційному шлюбі:

“Ми не особливо приховували наші стосунки, але і афішувати нічого не збиралися. До речі, не збираємося це робити і далі, тому що сім’я і щастя люблять тишу. Але оскільки у нас має з’явитися дитина, то, звичайно, ми хочемо, щоб всі все знали і розуміли. Хочемо сказати, що це плід любові, бажана і дуже очікувана дитина. Тому, ось, констатуємо факт”, – каже Юрій Горбунов.

“На момент виходу номера вже будемо законними чоловіком і дружиною”, – додає Катя.

Нагадаємо, Юрій Горбунов та Катерина Осадча – ведучі проекту “Голос країни-7”.

18 лютого Юрій і Катерина стали щасливими батьками сина.

Довідка. Юрій Горбунов – український телеведучий, шоумен, актор. Народився в місті Новий Розділ Львівської області. Виріс на Івано-Франківщині. Був одружений на колишній артистці балету івано-франківського театру Людмилі, яка старша за нього на 10 років. У 2011 році став дідусем — донька Ксенія народила онучку Поліну.

Катерина Осадча — українська журналістка, ведуча програми “Світське життя” на телеканалі “1+1”. Народилася в Києві. З 13 до 18 років працювала в модельному бізнесі в Західній Європі, після 18 років повернулась до України. Має старшого сина Іллю, якого вона народила у попередньому шлюбі з політиком Олегом Поліщуком. Хлопцеві уже 14 років.