Які книжки з Коломиї поїдуть на львівський Форум видавців

Як повідомляли, сьогодні у Львові відбулося офіційне відкриття 23 Форуму видавців, який триватиме до 18 вересня включно.

У програмі заходу 1 259 подій, 954 зареєстрованих учасники, з них 505 авторів, музикантів, художників, 321 видавництво, понад 100 учасників бібліофоруму, 434 книжки номіновано на здобуття премії “найкраща книга Форуму”, з яких обрано 23 найкращі книги. Вперше цього року у рамках Форуму видавців проходить міжнародний фестиваль “Місто Лема”.

Як стало відомо “Дзеркалу Коломиї”, на Форумі видавців, зокрема, представлять три книжкові новинки з Коломиї.

Роман про квантове кохання “Ені” Остапа Соколюка.

Книжка коломиянина потрапила до топ-десятки письменників з різних країн, чиї книжки найбільше продаються у мережі книжкових магазинів “Буква”.

Сам автор відносить свій роман до жанру пригодницької мелодрами. Усе будується на основі квантової механіки, – метафора стосунків між людьми. Популярно пояснюючи, це означає, що в природі не існує жодного фатуму, чи невідворотності. Людина з сильним і чесним почуттям здатна змінити власну програму долі, якщо така існує. Квантове кохання змінює навіть реальність під себе. Презентація роману відбудеться 16 вересня. Детальніше тут.

Професор Іван Монолатій повезе на Форум дві свої книжки – “Вічний жид з Коломиї” про відомого галицького видавця єврейської національності Якова Оренштайна, та “Хрестоматію з історії Коломиї”, яка побачила світ напередодні 775-річчя Коломиї.

Хрестоматія, упорядкована І. Монолатієм, містить найважливіші документи стосовно Коломиї, багато з яких довелося перекласти з латинської, німецької, польської мов. Найбільше місце в книжці займає блок “Друга світова війна”, хоча наші краяни, які боронять нині незалежність України на Сході, також не залишилися поза увагою. До читача надійшла така собі велика читанка, з якої можна  скласти цілісне уявлення про минувшину і день нинішній нашого славного міста.

Читайте також:

Що нового прочитати: 6 книжкових новинок Коломиї