Додому Новини Суспільство Як виглядатиме новий фонтан біля універмагу «Коломия»: візуалізація

Як виглядатиме новий фонтан біля універмагу «Коломия»: візуалізація

2
Поділитися
новий фонтан біля універмагу «Коломия»

Незабаром на площі Т. Шевченка перед універмагом «Коломия» відреставрують зруйнований фонтан, який матиме найновіше освітлення та водограї.

Реконструкцію проведуть за кошти міжнародного благодійного фонду «Покуття», створеного за ініціативи народного депутата Андрія Іванчука та меценатів.

Зараз, за словами ініціаторів відновлення, триває робоче проектування.

Як виглядатиме відновлений фонтан, можна побачити на зображеннях, поданих нижче.

БФ «Покуття» запрошує громаду Коломиї до обговорення.

фонтан2

фонтан3

 

2 Коментарі

  1. А чому автор вирішив, що саме такий дизайн і форма повинні залишитися у фонтану? Я розумію, що технологічно і практично цю форму зробити найлегше, до того ж силует цього твору мистецтва взагалі не витримує критики. Чи то просто ремонт попередньої бетонованої ванни? Невже таке чудове місто не вартує людського фонтану у центрі нашого міста? Оголосіть конкурс, зробіть відбір ескізів, визначіться з коштами на цю справу, бо якщо грошей немає, то і не варто починати шось робити. З нашою архітектурою і музеями такий фонтан, це як сідло корові!

  2. Шановний Олексію, була гостем вашого міста і чесно кажучи той фонтан, що ви маєте – то страхіття. Хочете конкурсі і тендеру будете далі ще дуже довго з таким фонтаном , що маєте зараз