На XXIII Міжнародному гуцульському фестивалі у Рахові обговорять питання розширення лісів

У першу неділю вересня у Рахові відбудеться XXIII Міжнародний гуцульський фестиваль. 

Про це йшлося під час робочої зустрічі представників Верховинського та Рахівського районів, повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

У рамках фестивалю відбудеться ХХ науково–практична конференція, на якій  обговорюватимуть проблеми примноження природно-екологічної та культурно-мистецької спадщини гуцульського регіону українських Карпат.

За пропозицією представників природоохоронних установ Гуцульщини, розглядатимуться питання щодо розширення природоохоронних територій, охорони карпатських пралісів та старовікових лісів у співпраці з Франкфуртським зоологічним  товариством та Українським товариством птахів, що сприятиме розвитку етно-екотуризму.

На зустрічі також було обговорено шляхи подальшої співпраці з питань збереження гуцульської культури, побуту і традицій регіону, звернуто увагу на роль міжнародних гуцульських фестивалів та науково-практичних конференцій у збереженні автентичної гуцульської культури, посилення патріотичного виховання та бережливого ставлення до природних ресурсів Українських Карпат.