Додому Фото Взамін на доброчинні пожертви військовим – домашня випічка або сувенір на згадку

Взамін на доброчинні пожертви військовим – домашня випічка або сувенір на згадку

0
Поділитися
доброчинні пожертви
Організатор ярмарку Наталія Стефуранчин (зліва) разом з Наталією Войцехівською

У Коломиї під час фольклорного фестивалю «Писанка» волонтери організували доброчинний ярмарок, на якому збирали гроші для військових з 28-ї окремої механізованої бригади. За виручені кошти коломияни придбають медичні засоби захисту для бійців.

На благодійному ярмарку можна було скуштувати домашню випічку, отримати сувенір чи придбати іграшку. В опломбовану скриньку люди скидали свої пожертви, а натомість – обирали собі солодощі чи сувенір на згадку про участь в акції. Також обов’язково кожен, хто долучився до ярмарку, мав зробити фото на згадку.

Don Yapon

волонтери3

“Мали також купити дуже необхідний пульсоксиметр, але його нам надали безкоштовно завдяки активній коломиянці Наталії Войцехівській, а ноутбук сам зібрав її чоловік,  за що щиро їм вдячні”.

«За час акції було зібрано 11 761 гривню, що неабияк здивувало нас, оскільки думали, що такі акції вже набридли людям, – розповідає організатор акції Наталія Стефуранчин. – На зібрані кошти ми закупимо засоби першої медичної допомоги: кровоспинні джгути, катетери, s-подібні повітропроводи, а також просили бійці про бензопилу для дров, канцтовари. Мали також купити дуже необхідний пульсоксиметр, але його нам надали безкоштовно завдяки активній коломиянці Наталії Войцехівській, а ноутбук сам зібрав її чоловік,  за що щиро їм вдячні. Звіт з витрачених грошей і фото закуплених товарів опублікуємо, аби не підкрадалися у людей сумніви щодо коштів».

Волонтерами на ярмарку стали рідні та друзі одного з бійців цієї бригади, які розуміють наскільки потрібна постійна підтримка та допомога.

волонтери2

Організатори ярмарку розповіли журналістам історію про незнайомого маленького хлопчика, яка вразила, як вони зізнаються, всіх дорослих. «Малий кинув у скриньку гроші і серед багатьох сувенірів вибрав музичну шкатулочку в подарунок. В серці аж защеміло від його слів, коли сказав, що обирав подарунок для мами. Дякуємо мамі цього незнайомого і небайдужого хлопчика за такого сина. З упевненістю можна сказати: коли є такі діти, то за майбутнє України не страшно!» – наголошують волонтери.