Вимагаю змісту: Вакарчук записав відеозвернення щодо дебатів кандидатів в президенти

Український музикант Святослав Вакарчук звернувся до виборців із закликом не захоплюватися різноманітними формами передвиборчої агітації, натомість ставити кандидатам важливі питання щодо розвитку країни та повернення окупованих Росією територій

Відеозвернення Вакарчук оприлюднив у Facebook.,пише Дзеркало медіа.

“Давайте розберемось, про що ж насправді всі говорять? Будуть дебати чи не будуть. Де вони відбудуться. Хто їх буде модерувати. Хто, які аналізи при цьому має здавати. Хіба це ті речі, які справді дозволять нам зробити усвідомлений вибір? І так відбувається протягом всієї президентської кампанії: зміст підміняється формою. Йде постійне змагання кольорів і слоганів. Пафос проти гумору. Білборди проти Інстаграму. Молебень проти серіалу. Я, як виборець, хотів би знати відповіді на запитання, як той чи інший кандидат в Президенти збирається впроваджувати в Україні верховенство права,” – сказав Вакарчук.

Музикант перелічив питання, відповідей на які чекає від кандидатів у президенти.

“Яка програма реформування судової системи? Як вони збираються повертати додому наших військовополонених та політичних в’язнів, які перебувають зараз в російських тюрмах? Яким чином вони збираються повертати окуповані Крим, Донбас? Як їх повноваження та політичний капітал вони використають для того, щоб замінити корупцію рівними правилами для всіх? І, нарешті, яким вони бачать майбутнє української армії і які конкретні шляхи для впровадження такого бачення? Я хотів би знати це!” – наголосив Вакарчук.

Співак закликав співвітчизників не дозволити підмінити зміст президентської кампанії формою та вимагати конкретних відповідей від кандидатів.

“Дорогі виборці, не дайте підмінити зміст – формою. Вимагайте в кандидатів в Президенти конкретні відповіді на запитання, якою вони бачать Україну через 5 років? І якими є конкретні шляхи реалізації цього бачення. Зміст важливіший, ніж форма. Вимагаємо змісту!” – підсумував Вакарчук.

 

Читайте також: Стадіон, то стадіон: Порошенко відповів на виклик Зеленського прийти на дебати на НСК “Олімпійський”