Вуличні торговці з Сагайдачного знову перекрили центральну дорогу в Коломиї. ФОТО

Як і два дні тому, сьогодні, підприємці, які торгують на прилеглій до ринку території, знову перекрили вулицю Грушевського в Коломиї.

Продавці промтоварів з вулиці Сагайдачного кажуть, що вийшли на мирний протест вдруге, тому що належних робочих місць, зокрема таких, як на синьому критому ринку, повідомляє “Дзеркало Коломиї”.

“Ми просто змушені вийти на мирний протест, оскільки влада забороняє нам торгувати на прилеглій до продринку території, – пояснює жінка, яка назвалася Надією. – Ми й без того за межею бідності, тарифи на газ і світло значно зросли, а влада не придумала нічого кращого, ніж позбавити нас можливості хоч трохи заробити на прожиття. Так, пропонують перебратися на ринок «Водолій» і торгувати там. Проте на цьому ринку немає належних умов, їх потрібно спочатку створити, а вже потім пропонувати людям”.

Але як наголосив у коментарі “Дзеркалу Коломиї” перший заступник міського голови Сергій Коцюр, міськрада відкрита до пропозицій з приводу нових робочих місць для продавців промтоварів.

“Діють робочі групи, які вивчають можливості надання місця праці кожному підприємцеві, ніхто нікому не ставитиме умов, яких неможливо виконати. Але торгівлі на вулицях, як раніше, – не буде”, – наголосив Сергій Коцюр.

Нагадаємо, міськрада дотрималася обіцянки з 1 лютого розчистити вулиці від стихійної торгівлі.