Військова частина у Коломиї, де дислокуватиметься 10 гірсько-піхотна бригада, відновлена майже на 90%

На вулиці Моцарта у Коломиї активно продовжуються ремонтні роботи з відновлення військової частини. Нагадаємо, що тут дислокуватиметься 10 гірсько-штурмова бригада сухопутних військ. Роботи проводяться під контролем Міністерства оборони та Івано-Франківської ОДА. 

За спорудами, у яких триває капітальний ремонт, закріплені всі райдержадміністрації області. Посильну допомогу надають і волонтери, повідомляє “Дзеркало Коломиї”.

Днями частину відвідали обласні високопосадовці на чолі з заступником голови ОДА Валерієм Крецулом. Голова Коломийської РДА Любомир Глушков та мер Коломиї Ігор Слюзар доповіли про виконані роботи.

[button color=”” size=”” type=”square_outlined” target=”” link=””]За кошти з міського бюджету проведено електрику, опалення, водопостачання, каналізацію, нове дахове покриття. [/button]

На території частини розташовані чотири великі споруди, на яких, власне, й проводять ремонтні роботи. Це дві казарми, їдальня та адмінкорпус, тобто штаб. На сьогоднішній день майже 90 відсотків робіт виконано.

За кошти з міського бюджету проведено електрику, опалення, водопостачання, каналізацію, нове дахове покриття.

Роботи чітко розподілено за районними держадміністраціями таким чином, що кожна доводить до ладу окремі приміщення. Валерій Крецул у числі кращих і найдобросовісніших назвав Галицьку, Косівську, Надвірнянську, Калуську держадміністрації.

Першим поверхом займається Коломийська мерія, другим – Коломийська РДА. До кінця літа об’єкт заплановано здати в експлуатацію.

Не зважаючи на процес “реанімації” з усіма його незручностями, військова частина успішно функціонує. Тут уже є особовий склад, з яким проводять навчання. Наразі він малочисельний через об’єктивні причини, однак, за словами військового комісара Олега Пархоменка, частина розрахована на велику кількість військовиків – до 5 тисяч, – повноцінне військове містечко.

Нарешті територія військової частини, яку від початку 90-х років потихеньку розтягували (у тому числі на металобрухт), заживе повноцінним життям під українськими прапорами, цього разу – не бутафорними, а справжніми, бойовими.

 

Читайте також:  Благодійний фонд “Покуття” долучився до відновлення військової частини у Коломиї