Віра Савченко заявила про зрив переговорів щодо звільнення Надії

Віра Савченко звинуватила українських політиків у піарі на долі її полоненої сестри, пише tyzhden.ua.

Переговори про звільнення з російського полону Надії Савченко – зірвано. Про це заявила її сестра Віра на сторінці у мережі Facebook.

«Поки «політики» формують «коаліцію», зірвались домовленості про головну цінність Європи – людське життя! Прошенко, Путін поверніть Надю!», – написала Савченко на сторінці у мережі Facebook.

Видання «Інтерфакс-Україна» зазначило, що в коментарі Віра уточнила написане: «Так, моя інформація така», – сказала Савченко з посиланням на власні джерела.

«Тому що треба спочатку забрати людину, а потім піаритися і розповідати, що вона через тиждень буде. Забирайте, а потім будете піаритися, селфі робити», – додала Савченко.

Вона також повідомила, що в понеділок в ростовському СІЗО, де утримують її сестру, були українські консули. Сама ж українська військова, яка відновила сухе голодування 6 квітня і наполягала, щоб доступ до неї мали лише українські чи європейські лікарі, «попросила вже російських медиків взяти аналізи, бо ніяких німців і українців не дочекаєшся і т.д.».

Окрім того, у дописі на Facebook Савченко закликала небайдужих інтернет-користувачів організувати «твіттер-шторм» з метою потрапити в топ соцмережі і таким чином акцентувати увагу на стані Надії.

«Закликаю всіх писати пости про Надію Савченко і додавати #ПорохВТебеЄДоба. Мета: потрапити в Топ твітера, тоді нас побачать», – написала вона.

Раніше в понеділок Савченко написала на своїй сторінці у Facebook, що її сестра дала згоду на те, щоб медики поставили їй крапельницю.

«… Її прокапали. Скоро, напевно, ляже в лікарню. Прийняла душ. Сьогодні буде у Наді медогляд». (Прокапали з її згоди)», – написала Віра з посиланням на українських консулів.

При цьому один із адвокатів Савченко Ніколай Полозов на сторінці у Twitter повідомив, що наразі перебуває в СІЗО у Новочеркаську та чекає на доступ до Надії.