Вихованці Єжова та Хмуляка привезли до Коломиї "золото" та бронзу". ФОТО

8-10 грудня у Ка­м’я­нець-По­діль­ському проходив ХІІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту СРСР В. Алєксійчука серед юнаків 2004-2005 років народження. У змаганнях взяли участь понад 200 юних борців з цілої України, а також з Молдови. Змагалися й борці з Коломиї – Ілля Шкетик (тренер – Андрій Хмуляк) і Давид Шульц (тренер – Олександр Єжов). Коломияни вибороли призові місця. Ілля Шкетик став переможцем змагань у ваговій категорії 32 кг. А Давид Шульц здобув бронзу у ваговій категорії 35 кг. turnir_yezhov2 Попри те, що міська влада звільнила Андрія Хмуляка і Олександра Єжова, не забезпечивши їх робочими місцями, як було обіцяно перед проведенням реорганізації спортивних шкіл, до них продовжують приходити на тренування вихованці. О. Єжов та А. Хмуляк без місця роботи надалі тренують своїх вихованців на сцені ФСК "Локомотив". До слова, міська рада не оплатила поїздку дітей на змагання – вихованці їхали туди за кошт батьків і меценатів. Нагадаємо, у жовтні вихованці О. Єжова здобули призові місця на Чемпіонаті України з вільної боротьби. Читайте також: Цей сценарій був заготовлений вже давно, – депутати про звільнення Василя Хмуляка Читайте також:  Коломиянка Вероніка Івасюк виборола золоту медаль в Ізраїлі та стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики