Верховинські учні назвали вчителів “януковцями”, які вимагають неправомірну вигоду

Нещодавно на адресу інтернет-порталу Верховина надійшов лист адресований вчителям та владі Верховинського району, а під ним підпис – “Від учнів своїм вчителям”, пише Станіславське ТБ.

“Доброго дня шановний адміністратор сайту, – йдеться в листі. Просимо опублікувати дане звернення на вашому порталі, можливо так ми зможемо хоча б частково припинити ті дії, які відбуваються сьогодні навколо нас.”

А далі сам лист по суті, навіть тему підібрали: “Відродження “януковців” або антикорупційні служби сплять, вчителі “гудять”

Пройшло не багато часу із тої злощасної зими, яку по праву назвали Революцією Гідності, а ми так і не зрозуміли, що робимо не так. Всі жваво навчаємо інших, як неправильно робити і вчиняти, але часто забуваємо про себе. Мабуть, Янукович втік, а методи і діяння, які за часу його діяльності набули такого розголосу, залишилися і продовжують у нас використовувати їх так звані “януковці”. Їх, на жаль, не може змінити жодна революція. Зараз хотілося б тільки попросити прощення у всіх тих невинно убієнних, які віддали найдорожче – своє життя за гідність і справедливість, а ми не можемо віддати секунди свого часу, а чи то висловити зайве хоча б слово на те, щоб дійсно змінити методи і вчинки в яких ми живемо.

Періодично проводяться атестації педагогічних працівників та шкіл і з року в рік продовжується збирання коштів для комісій, накривання столів, купівля подарунків, запрошення до ресторанів, вручення конвертів. І все для того, щоб висновок “ревізорів” був таким який вигідно тому кого перевіряють. Дійшло до того, що зберемо гроші і “задобримо” наших дорогих “ревізорів” (ми ж зарплату отримали) і для чого взагалі мучитися і працювати в міжатестаційний період просто заплатимо і питання вирішено.

Напевно багато хто впізнає такі випадки в своїх робочих буднях, а головне, що в цей час одні промовчать, інші знайдуть виправдання своїм діям, а треті звинуватять у всьому владу аж до президента та й до Бога доберуться, що не дав їм кращого життя і доброї влади. Отак працюємо, навчаємо дітей справедливості, гідності, виховуємо чесними і порядними. А самі в той же час збираємо кошти для “ревізорів” накриваємо столи, щоб пробачили те що не зробили чи не робимо за заробітню плату, яку отримуємо. А діти ж то все бачать і відчувають…

А як дивитися в очі потім всім тим невинно убієнним? Чи не варто почути недоліки і виправити їх? Чи не варто врешті-решт змінитися? Чи не варто змінити форми проведення перевірок і атестацій? Ні, краще один раз заплатити, а іншій стороні із радістю прийняти “неправомірну вигоду”, а потім і далі намагатися вдавати із себе чесних порядних людей, які надзвичайно важливі для суспільства. Напевно, не знаємо або забули що, “Той вчитель хороший, чиї слова не розходяться з ділом.”- Катон Старший (Марк Порцій Катон Цензор, 234—149 рр.. до н.е., римський політичний діяч).

Куди дивитесь Ви влада, антикорупційні структури, прості звичайні вчителі? Чи можливо Ви також отримали неправомірну вигоду?

– “Пробачте нас, НЕВИННО УБІЄННІ, за те що не можемо змінити те за що вмирали Ви!?”- скажемо за тих хто продовжує бути “януковцем” і тих хто покриває їх.

– А “януковцям” скажімо всі разом: “ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ АБО ВІДПРАВТЕСЯ ТУДИ КОДИ ВТІКАВ ВАШ ( )”, – йдеться у листі.