Важкопоранений учасник АТО не отримав обіцяної квартири

Екс-сільський голова Сівки-Калуської, який отримав важке поранення в АТО, не отримав обіцяної квартири. Він був тричі обраний сільським головою. Проте не добувши третього терміну, добровільно пішов воювати на Схід, де отримав важке поранення.

У жовтні минає два роки після поранення Олега Климишина, інформують ”Вікна” з посиланням на “Вісті Калущини”.

“Мінометний обстріл, під час якого я отримав поранення в голову, був біля Волновахи. Ми перебували на своїх позиціях, якраз збиралися обідати. Наша позиція була не зовсім зручна, бо навколо нас були терикони, на яких сиділи коректувальники вогню сепаратистів. Видно, коли наші почали рухатися в бік польової кухні, з того боку побачили рух і викликали вогонь. Пам’ятаю, я з побратимом були на БМП, коли міна впала, нас просто скинуло звідти. Побачив, що в побратима з Миколаєва Володимира — поранення, кров. Він якраз впав біля мене. І не знаю, як мені вдалося це зробити з пораненням, фактично з дірою в голові, але тоді я відтягнув його за БМП, бо міни продовжували падати, боявся, щоб не поранило ще раз. Аж тоді побачив на собі кров. Болю взагалі не відчувалося, як і страху”, — згадує Олег Климишин.

Спершу Олега Климишина відвезли до Маріуполя, а вже звідти гелікоптером, завдяки волонтеру Оксані Корчинській, — у Дніпропетровськ, де досвідчені хірурги провели операцію. У Климишина діагностували тяжке проникаюче поранення голови в правій скроневій ділянці. З таким не часто щастить вижити, а Климишин доводить медицині, що він не те, що вижив, а й з часом повністю відновиться.

Ще й досі Олег Климишин не отримав гарантованої державою квартири. Правда, каже, голова РДА Наталія Бабій обіцяла взяти це питання під особистий контроль.

У Олега Климишина зараз — І група інвалідності. Проте, каже, почувається добре. Зараз у його голову імплантовано титанову пластину розміром 13 на 17 см. Динаміка є: нога після реабілітації трохи запрацювала, тож може ходити, хоч і з паличкою.