В зоні АТО запланували великий мистецький проект, пов’язаний з муралами

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець призначив своїм радником Гео Лероса – режисера, куратора, засновника одного з найбільших міжнародних арт-проектів “Art United Us”.

Одним з результатів роботи його команди є серія муралів – художніх розписів зовнішніх стін будинків в міському просторі Києва,а також він автор муралу в Чорнобилі до річниці трагедії на атомній електростанції, пише “Дзеркало Коломи” з посиланням на сайт Міністерства інформаційної політики.

Юрій Стець, Міністр інформаційної політики України: “На осінь ми запланували великий мистецький проект в зоні АТО, зокрема МІП максимально сприятиме підняттю духу єдності в східних регіонах. Цей проект також буде сприяти розширенню кругозору та, певним чином, виховуватиме дух відповідальності за країну. Це, свого роду, інформаційна політика через мистецтво”.

282

Гео Лерос: “Разом зі своєю командою, із всесвітньо відомим художниками, ми акцентуватимемо на важливості територіальної цілісності України та показуватимемо світу, що Україна прагне миру”.

В рамках міжнародного арт-проекту “Art United Us” в Україні створюється 200 муралів 200 кращими художниками з усього світу.

1