В Умані вбили студентку з Коломиї

Днями в Умані жорстоко вбили 20-ти річну студентку з Коломиї Анну Павленко, яку батьки знайшли мертвою у власній квартирі.

Таку інформацію оприлюднили в сюжеті “Надзвичайних новин”.

Коломиянка була студенткою Уманського педагогічного університету, проживала відповідно в Умані, де батьки їй купили квартиру.

“Батьки приїхали, відкрили двері і мама почала дуже сильно кричати. Батько був  стурбований і попросив викликати поліліцію”, – розповідає сусідка загиблої Ольга.

“Зайшли у квартиру, включили світло, а вона лежить у коридорі. На тілі були численні ножові поранення і перерізане горло, я не бачив, але експерти кажуть, що було до 15 ран на тілі”, – розповідає Юрій, батько загиблої дівчини.

Батьки ще увечері розмовляли з донькою і вона не було стурбованою. Але невдовзі після розмови з батьками на сторінці Анни Вконтакті з’явився дивний допис: “Живые знали, что они умрут. Но мертвые, что умерли – не знали…”, який насторожив батьків. Зранку ж дочка не відповідала на телефонні дзвінки.

Батьки вважають, що цей допис – справа рук вбивці.

“Допис з’явився ввечері або вночі, дружина ще сказала мені, щоб я подивився, що вона написала. Я думаю, що вона такого не могла написати”, – каже батько Юрій.

По загиблу сусіди відгукуються добре, кажуть, що була ввічлива і спокійна, підозрілих компаній додому не водила та не влаштовувала гучних вечірок.

Вхідні двері у квартиру були не зламані, тому поліція підозрює, що вбивцею міг бути хтось із Анених знайомих. З квартири зник мобільний телефон дівчини та цінні речі. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження, перевіряють всі можливі варіанти, про результати розслідування поки нічого не говорять, щоб не нашкодити слідству.

Джерело: Станіславське ТБ