Додому Новини В Україні заборонили відомий засіб від грипу

В Україні заборонили відомий засіб від грипу

0
Поділитися

На всій території  України введена заборона  на популярні таблетки від грипу “Gripex NOC” виробництва компанії “Фармація Інтернешнл Інк.”, США.

Про це повідомляє “Преса України”.

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела повну заборону на продаж, зберігання і реалізацію лікарського препарату “Gripex  NOC”. Отож, заборона  на лікарський препарат введена через повідомлення від правоохоронних органів. Виявлена партія даного препарату на безліцензійних складах. Препарат “Gripex NOC” є незареєстрованим в Україні.

У зв’язку з цим Держслужба своїм розпорядженням зобов’язала всі суб’єкти держвласності, що здійснюють реалізацію, зберігання та застосування даного препарату, терміново перевірити наявність забороненого препарату і зняти його з продажу й знищити. Аптеки також зобов’язались відразу ж виконати всі вимоги щодо заборони препарату.

Нагадаємо, що Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила продаж популярного препарату “Афлубін”. Він застосовувався для лікування ГРВІ та грипу.