В Україні починає працювати “митна сотня”

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував митню сотню. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні презентуємо новостворену митну сотню, головне завдання якої – запобігання і виявлення порушень на митниці. Сьогодні запустимо в роботу першу частину наших мобільних груп. Наше завдання – боротьба із корупцією і сірим імпортом, які знищують нашу економіку”, – йдеться у повідомленні, передає “Дзеркало Коломиї“.

За словами прем’єра, роками українська митниця була надзвичайно корумпованою. Він наголосив, що важливо, щоб кожен, хто чесно привозить в Україну або вивозить з України отримав найкращий сервіс. При цьому прем’єр запевнив, що кожне зловживання на митниці “буде покаране”.

“Ми вже створили міжрегіональну митницю, зобов’язали вести відеонагляд, щоб жодне правопорушення не було непоміченим. Всі ці кроки дають якісний результат – в серпні ми отримали майже на 2 млрд грн збільшення надходження з митниці і це тільки початок”, – повідомив прем’єр.

Він також підкреслив, що “Сьогодні ми обрали кращих з кращих для реформування української митниці. Бажаю успіху керівнику митної сотні, на вас розраховує вся Україна і всі будуть дивитись за вашою роботою”.