В рамках групового етапу Євро-2016 Україна програла Північній Ірландії

Матч у французькому Ліоні закінчився з рахунком 0:2. На початку другого тайму - на 49-й хвилині - рахунок відкрив Гарет Маколі. І вже на останніх хвилинах Макгін остаточно поховав надії українців, забивши другий гол, передає bbc.com. Матч пройшов у рамках другого туру в групі С. Україна вийшла на гру у такому складі: Андрій Пятов, Євген Хачеріді, Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко, Віктор Коваленко, Євген Коноплянка, Євген Селезньов, В'ячеслав Шевчук, Сергій Сидорчук, Артем Федецький, Ярослав Ракицький. Футболісти були змушені грати під дощем - у другому таймі суддя навіть ненадовго призупинив матч через град. Раніше українці та північні ірландці програли свої перші матчі: Україна поступилася Німеччині 0:2, а Північна Ірландія - Польщі 0:1. У четвер в іншій грі групи С поляки зіграють проти німців. Початок гри - о 22:00 за Києвом.