В Китаї на турнірі франківська патрульна перемогла росіянку. ФОТО

Інспектор Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області Людмила Пилипчак здобула перемогу на турнірі в Китаї та стала володарем чемпіонського поясу. Людмила Пилипчак вже добре відома франківцям як спортсменка, за плечима якої багато перемог. Патрульна, попри важкий робочий графік, не перестає брати участь у змаганнях, повідомляє Місто. Вчора, 21 липня, перемогла росіянку Наталію Денисову. До  речі, через більший досвід опонентка Людмили мала перевагу. Проте це  не завадило франківській патрульні довести, що все стає очевидним на ринзі і що кожен раунд для цього є важливим. Людмила віддано провела 5 раундів по 5 хвилин і за рішенням суддів стала володарем чемпіонського поясу. Детальніше про бій  написав у фейсбук Mikhail Rosokhaty, не приховуючи емоції: "У мене неймовірна новина! від хвилювання моя футболка мокра, і руки тисну, але від щастя моє серце співає… у китайського місті Чжен-Чжоу , спортсменка компанії “Peresvit Promotion” Людмила Пилипчак виграла чемпіонський пояс турніру “Heroine FC” (Ред. – Міжнародний професійний турнір).  Ви не уявляєте, як це неймовірно!!! Чемпіонський бій пройшов всі дистанції: 5 раундів по 5 хвилин Боже мій … Я зірвав свій голос. Це був неймовірний, напружений, вольовий бій. Були гострі моменти, одна помилка могла коштувати поразки і всі раунди були близькі, але судді з рахунком 50:45 віддали перемогу на користь Люди! Трошки історії. Місяць тому Людмила провела на цьому ж турнірі два бої за вечір, перемігши суперниць з Китаю. Вигравши гран-прі четвірку, вона вийшла в фінал гран-прі вісімки. Її суперницею в чемпіонському бою стала представниця Росії Наталія Денисова. Наталія більш досвідчена і фізично потужніша Людмили, більшість прогнозів схилялося в її сторону і саме тому ця перемога настільки солодка і цінна!!! Хочу висловити подяку тренерському штабу Людмили, організаторам турніру та всім хто переживав і вболівав за нас в цьому бою! Віра в перемогу і наполеглива праця роблять чудеса!."