В Коломийсько-Чернівецькій єпархії УГКЦ дослідять ймовірність мироточення фігури Богородиці в Косові

Як вже писало ДК, у Косові почала мироточити фігура Діви Марії.

Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ РІСУ повідомила, що вже знають про цей випадок та хочуть детальніше його дослідити. За словами прес-секретаря о. Василя Перцовича, місцевий священик Іван Іванюлик, який очолює Косівський деканат Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, відвідав помешкання родини, де знаходиться фігура Діви Марії. За його словами, він 15 хвилин спостерігав за цим явищем, проте не має однозначної відповіді щодо цього феномену, тому не може ні підтвердити, ні спростувати надприродності процесу. Тому вважає о. Іван, необхідно провести додаткові дослідження. Задля цього він запропонував перенести статую до храму, щоб мати змогу уважно поспостерігати за нею. «Якщо це утвердить когось у вірі, це позитивний факт, проте слід також уникнути зайвого замішання серед вірних і почекати остаточних висновків дослідженння», – підсумував о. Іван.

Такої ж думки і правлячий єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії, Василій (Івасюк). В своєму коментарі РІСУ, єпископ Василій утримався від поспішних висновків щодо походження цього явища та висловився за фахову експертизу і дослідження фігури у Львові, де є відповідні фахівці.

За словами прес-секретаря єпархії, о. Василя, керівництво єпархії слідкує за цим фактом та після відповідної експертизи інформуватиме вірних щодо походження цього явища.

Джерело: risu.org.ua