В Івано-Франківську стихійні торговці ввірвалися у кабінет міського голови

Сьогодні, 29 березня, о 9:00 до кабінету міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа увірвалися вуличні торговці.

До кабінету увірвалися продавці. Ті, що хочуть торгувати на вулиці. Просять робочі місця, щоб нормально працювали. Кажуть, наркотики не продають, а заробляють на життя. Місць не мають, але при цьому платять базару, – передає кореспондент Фіртки.

Люди розповіли міському голові про погрози патрульної поліції та про те, що місця на ринку для них немає. Погоджуються, що треба впорядкувати територію, щоб вільно торгувати і навіть пропонують платити гроші в благоустрій міста, щоб не платити базару.

Міський голова зазначив, що на площі біля універмагу “Прикарпаття” планують облаштувати будиночки для торгівлі подібні до ярмаркових, а от з тротуару на Дністровській прийдеться зійти, адже там планується облаштування розширеної заїзної кишені.

Заступник міського голови Богдан Білик зауважив, що сам неодноразово бачив, як люди торгують на тротуарах та пішохідних переходах, тому на них і звертає увагу поліція.